‘Koningsdag Roden wordt dit jaar ingetrommeld’

Afbeelding
actueel
Sieny’s laatste voorwoord
‘Koningsdag, donderdag 27 april, is de verjaardag van de Koning. Dit jaar de vijftigste verjaardag van Koning Willem Alexander. Als bestuur hebben wij in dit kroonjaar een bijzonder programma neer kunnen zetten voor jong en oud. Dit jaar zal de openingsceremonie op het Heereborchplein plaats vinden in verband de renovatie van de Albertsbaan. Deze zo op het oog kleine wijziging gaf het bestuur de nodige inspiratie. Hoe gaan we dit doen? Wat gaan wij doen? Het Heereborchplein is een heel mooi plein in het hart van Roden. Dé nieuwe plek wat ons betreft. Vol trots kunnen we een nieuwe openingsact presenteren.  De kinderen gaan ‘emmer-drummen’ onder leiding van Gerard Boersma van Hit It. Met drie vrolijke muziekstukken zal Koningsdag in Roden worden ingetrommeld. Ook hebben we als bestuur een vriendenwerfactie ontwikkeld. De Oranje Stichting Roden is een stichting en heeft dus geen leden. Deze actie is de nieuwe versie van de vroegere donateurskaarten. Basisschoolkinderen hebben naast het programma en de emmer-drumkaart ook een brief meegekregen voor de ouders om vriend van onze stichting te worden. Vriend worden kan al voor vijf euro per jaar. Het geeft ons als bestuur nog meer mogelijkheden om ook de komende jaren Koningsdag in Roden tot een bijzonder feest te maken. Koningsdag wordt dit jaar voor de dertigste keer in Roden georganiseerd. Van deze dertig jaar heb ik zelf vijftien jaar actief mogen helpen. Ik vond het altijd een leuke klus die mij elk jaar veel energie gaf. Echter, ik denk dat nu de tijd is gekomen om het stokje over te dragen. Ik bedank vanaf deze plaats- ook namens het bestuur, de vrijwilligers, de sponsoren, de nieuwe vrienden en een ieder die onze stichting een warm hart toedraagt. Ik wens u alvast een gezellige Koningsdag in Roden.’ Sieny Mulder-Riepma
voorzitter

UIT DE KRANT