Rondje om de korven

KV Sparta toont veerkracht en houdt punten in Zevenhuizen

Afbeelding
Foto:

REGIO - KV Sparta moest na twee nederlagen winnen en deed dat thuis ook tegen Leeuwarden. KV Noordenveld verloor in en tegen Ermelo.

KV Sparta moest twee eerdere nederlagen goedmaken in het duel tegen Leeuwarden. In de eerste helft wist de ploeg uit te lopen naar een comfortabele voorsprong van 16-10. In de kleedkamer benadrukte coach Venekamp dat de kleine fouten eruit moesten en dat dezelfde energie en strijd geleverd moest blijven worden in de tweede helft. Na rust kwam Leeuwarden echter sterk uit de startblokken. Sparta bleef echter knokken en herpakte zich op het juiste moment. Dankzij goed uitgespeelde aanvallen en sterk teamwork wist de ploeg opnieuw afstand te nemen. Uiteindelijk bleven de punten verdiend in Zevenhuizen en trok Sparta de wedstrijd met 23-20 over de streep. Volgende week wordt om 16.00 uur de return in Leeuwarden gespeeld.

Ondanks een sterke openingsfase is het KV Noordenveld niet gelukt om punten mee te nemen uit Ermelo. Tegen Dindoa trok de ploeg van hoofdtrainer Jesper van Haastrecht uiteindelijk met 16-13 aan het kortste eind. In de eerste helft gingen beide ploegen lange tijd gelijk op. Met name in de laatste minuten voor rust, begon Dindoa het verschil te maken. In de tweede helft liep dit team verder uit. Waar Noordenveld hoopte door te drukken, was het opnieuw Dindoa dat op de beslissende momenten toesloeg. 

Toch bleef de selectie van Noordenveld niet geheel puntloos dit weekend. Noordenveld 2 pakte in Hoogkerk een punt door met 10-10 gelijk te spelen. Volgende week, op zaterdag 16 mei, maakt de selectie zich op voor de returns. Hoogkerk komt om 13.00 uur op bezoek bij Noordenveld 2, gevolgd door Dindoa uit Ermelo dat om 14.30 uur het opneemt tegen Noordenveld 1. Met nog twee wedstrijden te spelen in de voorjaarscompetitie kan de ploeg alle steun goed gebruiken.