DMC Liquors & Spirits uit Peize wint opnieuw een Gold Outstanding Award op IWSC 2025

Afbeelding
Kort kommersjeel

PEIZE - DMC Liquors & Spirits uit Peize is opnieuw in de prijzen gevallen op de International Wine & Spirit Competition (IWSC) in Londen. Met een uitzonderlijke score van 98 van de 100 punten heeft het Nederlandse merk de felbegeerde Gold Outstanding Award gewonnen — een erkenning die wereldwijd wordt gezien als een van de hoogste onderscheidingen binnen de drankenindustrie. De jury roemde de Limecello van DMC om zijn verfijning, balans en vakmanschap. Likeurmaker Titus Meijer maakt ambachtelijke likeuren en siropen, met de hand geproduceerd in kleine batches, uitsluitend met natuurlijke ingrediënten. 

Het is de tweede keer dat DMC deze topprijs wint; ook in 2019 werd al een Gold Outstanding Award toegekend. In de tussenliggende jaren sleepte DMC meerdere onderscheidingen in de wacht op gerenommeerde competities in Hong Kong, Berlijn, Luxemburg, Lyon en Frankfurt. Verbinding tussen vakmanschap en beleving DMC richt zich op zowel de professionele markt als de eindgebruiker. De producten worden steeds vaker opgenomen in cocktailkaarten van gerenommeerde horecazaken, gebruikt in culinaire toepassingen én gewaardeerd door fijnproevers thuis. De likeuren staan bekend om hun rijke smaaklagen en verrassende natuurlijke aroma’s 

Proeflokaal in Roden opent dit najaar 

Om het verhaal achter onze likeuren tastbaarder te maken voor een breed publiek, opent DMC Liquors & Spirits dit najaar een eigen proeflokaal in Roden. Een plek waar consumenten, horecaondernemers en slijters kunnen kennismaken met het assortiment, een kijkje achter de schermen krijgen en natuurlijk uitgebreid kunnen proeven. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

UIT DE KRANT