Kinderboekenweek 2025: Vol avontuur

Van woensdag 1 tot en met zondag 12 oktober is de Kinderboekenweek 2025. Met het thema ‘Vol avontuur’ is alles mogelijk, in een boek is avontuur nooit ver weg. Vorige week kon u al lezen over de activiteiten in de eerste week van de Kinderboekenweek. Maar er gebeurt nog veel meer.
Op woensdag 8 oktober draait om 15.30 uur in theater De Winsinghhof in het kader van de Kinderboekenweek een speciale vertoning van Juf Braaksel en de Geniale Ontsnapping! Een mooie samenwerking met Boekhandel Daan Nijman die de boekverkoop zal verzorgen.
Vrijdag 10 oktober om 15.30 uur verzorgen Levina van Teunenbroek en Charlotte Bruijn, de makers van o.a. de prentenboeken De ridder zonder billen en De koning zonder paard een interactieve workshop. Duik met Levina en Charlotte in de magische wereld van de Billoze-familie en beleef een geweldig avontuur. Ga mee op zoektocht naar de beste vriend van de Koning. Zal het jullie samen lukken dit avontuur tot een goed einde te brengen? Na afloop van de workshop bewonderen Levina en Charlotte de ingeleverde zelfgemaakte kastelen en maken ze de winnaar bekend.
Ga op zaterdag 11 oktober om 14.00 uur mee op avontuur met Annekarijn Overduin, de schrijver van de razend spannende én grappige boekenserie over Torre. Speciaal voor de Kinderboekenweek komt zij bij ons een familieworkshop geven; leuk voor vaders, moeders, opa’s, oma’s, de favoriete oppas of voor het hele gezin. Graag van tevoren even aanmelden via ramona@daannijman.nl en aangeven met hoeveel familieleden jullie aanwezig willen zijn.
Jullie zien: volop activiteit bij Boekhandel Daan Nijman tijdens de Kinderboekenweek. Voor meer informatie, de volledige inhoud van de workshops en opgave kijk je op daannijman.nl/activiteiten en onze socials.



